Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Exilisu

EXILIS je unikátní zařízení vysílající řízené dávky ultrazvukových vln a termální energie do tkání. Díky kombinaci mechanických účinků vlnění a rovnoměrné excitaci molekul dosahuje EXILIS revolučních výsledků ve formování problematických částí těla, redukci objemu tukové tkáně, zlepšení elasticity pokožky, zkvalitnění struktury pokožky, zmírnění projevů celulitidy.

 

Revoluční technologie

Exilis pomáhá odstranit přebytečný tuk díky třem jedinečným procesům:

PRŮNIK  -  SEPARACE  -  DEAKTIVACE

 

PRŮNIK
Kombinace vysokofrekvenční a mechanické energie umožňuje snadnější průnik vlnění do tkání, které dříve zůstávaly rezistentní. EXILIS se cíleně zaměřuje na hlouběji uložené vrstvy tuku. Aplikátor ochlazuje povrch pokožky, reguluje teplotu na povrchu kůže a zajišťuje tak ochranu jemných dermálních struktur.

SEPARACE
Ultrazvukové vlny EXILIS rozvolňují fibrotické tukové struktury a způsobují rozklad obranné formace tukových lobulů na samostatné jednotky. Takto exponované buňky jsou vzájemně více izolované a přístupnější dalším terapeutickým účinkům.

DEAKTIVACE
Tukové valy se z velké části skládají z metabolicky neaktivních buněk. Vysokofrekvenční energie způsobuje termální efekt, který stimuluje buněčný metabolismus a zrychluje zejména lipolytický proces v lokalizované tukové tkáni. Zároveň u části tukových buněk dochází k apoptóze = řízenému zániku buněk a jejich rozpadu na jednotlivé částice. Poklesem množství tukových buněk – adipocytů a zmenšení jejich objemu, dochází k výrazné redukci tukové vrstvy jako takové.

Unikátní bezpečnostní prvky

DTC – Dermal Temperature Control, systém kontroly a regulace teploty na
povrchu pokožky
  • nepřetržité monitorování a zobrazování teploty povrchu pokožky na displeji
  • volitelně nastavitelná teplota chlazení
  • systém homogenní distribuce energie předchází poškození kůže

EFC – Energy Flow Control, systém kontroly a ovládání toku energie
  • integrovaný systém kontroly kontaktu elektrody s tělem pro zvýšení bezpečnosti pacienta i terapeuta
  • možnost nastavení výstupního výkonu přímo na aplikátoru
  • snadné ovládání vyzařované energie
  • garance efektivních výsledků